TT Ads

Öncelikle eğer bir netflix hesabınız yoksa buradan üye olabilirsiniz.Üye olduğunuza göre hadi başlayalım.

10-Stranger Things

Hikaye Hawkins isimli bir kasabada geçiyor . Bu kasabada 4 gencin hikayesini konu alıyor Will,Dustin,Lucas ve Mike. Dizi Will isimli gencin kaybolmasıyla başlıyor ve beklenmedik esrarengiz olayları ele alıyor. Spoiler olmaması açısından fazla detay vermeyeceğim ama kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

9-Rick And Morty

Büyükbaba rick evrendeki en zeki bilim adamı ve çok bencil bir insan ve torunu morty’i de yanına alarak çeşitli maceralara atılır .Dizi bölümleri çok kaliteli ve her bölümü sizi eğlendirecek seviyede macera dolu. Eğer animasyonlardan hoşlanıyorsanız izlemeniz gereken bir dizi kendisi.

8-Elite

Dizi işçi sınıfı 3 gencin okulun yıkılmasıyla bu gençlere burs veren bir okula gitmeleriyle başlıyor. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunmasıyla hikaye’ye giriyoruz. Her bölümü sizi meraklandıracak bir bölüm daha izliyim derken bir bakmışsınız dizi bitmiş gerçekten güzel ve sürükleyici bir dizi.

7-You

Kitap satışı yapan Joe kitapçıya gelen Beck ile tanışır. Fakat Joe takıntılı bir insandır. Beck’e takıntı yapar ve onunlar birlikte olmak için her şeyi yapacaktır. Beck bu sürede ilişkisi vardır ve Joe Beck ile arasında bir engel olsun istemez ve hikaye tam sürat ilerlemektedir.

6-Narcos

Dünyaca ünlü Kolombiyalı uyuşturucu satışçısı Pablo Escobarın hayatını konu alan dizi çok sürükleyici ve merak uyandırıcı bir dizi izlemenizi tavsiye ediyorum.

5-Lucifer

Dizi Lucifer Morningstar namıder Şeytanın Los Angelesdaki muhteşem hayatı ile başlıyor. Lucifer bir gün dedektif Chloe ile tanışır ve aşık olur dizi Lucifer ve Chloe ile suçları çözmesini ele alıyor.

4-Dark

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan dark benim de favori dizim diziyi izlerken beyninizi yakıyor. Dizi zaman yolculuğunu ele alıyor diziyi dikkatli bir şekilde izlemezseniz dizi anlayamayabilirsiniz. Kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi açın ve izleyin.

3-Aşk 101

Bir liseli grubun olaylarını ele alan dizinin konusu. Dizideki karakterler çok haylaz ve durmadan başlarını belaya sokmaktadırlar. Okuldan atılmamaları için uğraşan öğretmenlerinin tahini çıkmaktadır bu gençler öğretmenlerinin gitmesini istememektedirler çünkü öğretmenleri giderse okuldan atılacaktır. Ve bu ekip öğretmenleri gitmesin diye her şeyi yapacaktır.

2-The Witcher

Kitaptan uyarlanan bu dizi bir büyücü olan Geralt of Rivia’nın hikayesini ele almaktadır. Dizi zaman kavramı çok değişik bir şekilde ele alıyor bir sahne devam ederken bir anda geçmişe gidiyor.Bu yönden değişik bir yapıt.

1-La Casa De Papel

Dizide profesör lakaplı deha bir ekip oluşturarak merkez bankasını soymayı planlar dizi boyunca gerilim dolu anlar yaşıyorsunuz. En popüler Netflix dizisi olan la casa de papel netflixiniz varsa kesinlikle izlemelisiniz.

TT Ads

Post not found !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir